Çilek Mobilya Bebek Odası Takımları

Çilek mobilya bebek odası takımları, Evinizin yeni üyesi için, onun gibi tatlı ve güzel bir oda dekore etmeye ne dersiniz? Özellikle çocuk ve genç odası takımları ile adından sıkça söz ettiren Çilek, bu kez de bebek odası takımları ile dikkatimizi çekiyor. 2017 yılı için birbirinden şık tasarımlarla karşımıza çıkan markanın bu yeni koleksiyonunda, hem kız hem de erkek çocuklar için birbirinden şık beşikler ve takımlar yer alıyor. Uluslar arası güvenli ve sağlık kriterlerini yerine getiren birbirinden şık çilek mobilya bebek odası takımları, yazımızın devamında yer alıyor.

Beyaz ve kahverenginin muhteşem uyumunu gözler önüne seren Natura Baby bebek odası takımı, hem yataklı hem de beşikli seçeneği ile dikkat çekiyor. Miniklerin huzurlu bir ortamda uyuması için, fonksiyonel olarak tasarlanan bu takım, bebeğinizin de çok hoşuna gidecek. Ayrıca kalitesi ile yıllarca kullanabileceğiniz bu takımı, zamanı geldiğinde beşik yerine yatak alarak daha uzun yıllar kullanmaya da devam edebilirsiniz.

Bu yıl beğenimizi kazanan diğer bir Çilek bebek odası takımı ise Baby Dream bebek odası takımı oluyor. Desenleri ve motifleri ile bir bebeğin hayal dünyasını yansıtan bu takım, fonksiyonelliği ve kalitesi ile uzun yıllar kullanabileceğiniz bir takım. Şık perde ve halılar ile buluştuğunda, bir de birbirinden güzel oyuncaklar eklendiğinde, bebek odası çok şık bir hal alacak.

Beyazın muhteşem görüntüsü ile tasarlanan Softy bebek odası takımı, divanlı beşiği ve zarif tasarımda gardırobu ile harika bir takım. Bebek odasında beyazlar içinde huzurlu bir ortam yaratmak isteyenlere hitap eden bu takım, en yeni Çilek bebek odası takımları arasında yer alıyor.

Kız bebekler için özel olarak tasarlanan Baby Flower bebek odası takımı, desenleri ile hareketlendirilen beşiği ve gardırobu ile eğlenceli bir bebek odası dekorasyonu yaratmanıza olanak sağlıyor.

Çilek Mobilya Bebek Odası Takımları
Çilek Mobilya Bebek Odası Takımları
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s