Daha Sağlıklı Kırılmaz Tırnaklar için Oje

Daha sağlıklı kırılmaz tırnaklar için oje, Tırnak keretin adlı maddeden meydana gelmektedir. Tırnak bakımı önemlidir. Bir metabolizma ne kadar sağlıklı düzey de ise tırnaklar da bir o kadar sağlıklı olacaktır. Bayanlar tırnak uzatma ve kırılmaması için birçok uğraşlar vermektedirler

Sağlıklı, kırılmayan tırnaklar için tırnak yanında bulunan etlerin düzenli bakımı yapılması önemlidir. Bu bakım tırnakları kuvvetli hale getirecektir. Herkes kusursuz tırnaklara sahip olmak istese de bu o kadar da mümkün olmamaktadır. Özenle uzattığınız tırnaklardan illa biri kırılır. Kırılmayan tırnaklar için öncelikle ellerinize kremler kullanabilirsiniz.

Törpü yaparken tırnakların yan kısımlarını törpülemezseniz bu onları daha sağlam hale getirir. Tırnak bakımında kişilerin günlük su tüketimi önemlidir. Bol bol su içilmelidir. Badem yenmesi de yarar sağlayacaktır. Tabi bu tarz alternatiflerin yanında da tırnak onarıcı özellikte olan ojeler de kullanılabilir. Tırnakların kırılmasını önleyen bu oje kısa süre de sağlıklı kırılmayan dayanıklı tırnaklara sahip olmanızı sağlar.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s