Gelinlerin Yapmaması Gereken Makyajlar

Son derece özel gününüzde yanlış makyaj ile kötü görünmek istemezsiniz. Ancak bunun için dikkat etmeniz gereken bir takım noktalar olmaktadır. Şimdi gelin bunlara bir göz atalım. İlk olarak sadeliğinizi ve doğallığınızı korumanızın ilk kriter olduğunu asla aklınızdan çıkarmayınız.

Yani aşırı koyu renkler, yoğun ve ağır göz makyajı ve yine kırmızı, koyu pembe gibi ağır ruj renkleri ile oldukça yaşlı ve özensiz görünebilirsiniz. Mutlaka göz makyajınız ile allık ve dudak makyajınızın aynı tonlarda olmamasına dikkat ediniz. Zıt renkler çok iyi bir görünüm için oldukça değerlidir. Bunun haricinde yüzünüzü ince gösterecek bir makyajda en ideal seçim olacaktır. Bu sayede sizlerde daha zarif görünmenin hiç de zor olmadığını keşfedebilirsiniz.

Aşırıya kaçan takma kirpikler, farlar, allıklar, dudak kalemi gibi konularda da mutlaka en ideal ve size yakışan desteği almalısınız. Bütün bunlara dikkat ettiğinizde gerekli olan görselliği ve canınızı sıkacak olan bir durumu geride bırakmayı da başarabilirsiniz. Herkese en özel anlar dileriz.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s